Zakład Optyczny Sowex
Zakład Optyczny Sowex

O firmie

Jesteśmy firmą rzemieślniczą z trzypokoleniową tradycją. Na rynku optyczno-okulistycznym Sowex działa nieprzerwanie od 1994 roku. Od tego czasu nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę
w dziedzinie optyki okularowej i okulistyki. Bierzemy czynny udział w organizowanych Międzynarodowych Targach poświęconych nowościom optycznym dotyczącym trendów mody oraz najnowszym sprzętom optycznym.

Nasi okuliści podnoszą swoje kwalifikacje korzystając z dostępnych szkoleń i konferencji medycznych, śledząc nowoczesne formy leczenia. Posiadamy dwa zakłady optyczne, w których funkcje kierownicze piastują osoby z dyplomami mistrzowskimi.

Należymy do Krajowej Rzemieślniczej Izby Optyków
i jesteśmy zrzeszeni w Międzywojewódzkim Cechu Optyków w Poznaniu, co jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług przez naszą firmę.

Wykonujemy zamówienia typowe i niestandardowe, np. okulary pryzmatyczne. Rzetelność, fachowość, bezpieczeństwo i serdeczne podejście do indywidualnych potrzeb Klientów wyróżnia nasze salony spośród innych.

Codziennie dokładamy starań aby zapewnić Państwu wysoki standard obsługi
i jakości towaru. Mamy w sprzedaży tylko produkty najwyższej jakości od dostawców znanych
i sprawdzonych, co zapewni Państwu gwarancję i serwis.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, doradzimy przy wyborze odpowiedniej oprawki i szkieł. Zapewnimy Państwu komfort wyboru bez pośpiechu i stresu towarzyszącemu tradycyjnym zakupom. Na bieżąco uzupełniamy asortyment tak, aby każdy Klient „od dzidziusia do dziadziusia” znalazł hit dla siebie.

Sezonowo prowadzimy wyprzedaże w atrakcyjnych cenach.

Celem naszym jest zadowolenie Klientów, z czego czerpiemy dużą satysfakcję.